Weboldalunk használatával jóváhagyja a cookie-k használatát a Cookie-kkal kapcsolatos irányelv értelmében.
Menü

Manna Arctisztító hab uborkakivonatta 150 ml

Ár:
3.990 Ft
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Gyártó: Manna
Egységár: 26,60 Ft/ml
Várható szállítás: 2023. június 06.
Menny.:db

Leírás

Tökéletesen tisztítja arcbőröd, de nem szappan? Szerinted mi lehet? Ismerkedj meg egy forradalmian új Mannával: itt a hidratáló Arctisztító hab uborkakivonattal!

Nap mint nap sokféle környezeti hatásnak van kitéve arcbőröd, ezért nagyon fontos, hogy minden este alaposan tisztítsd meg arcbőröd a szennyeződésektől és a sminkmaradványoktól. Ha gondosan törődsz vele, megőrizheted bőröd szépségét!
 

Te mivel tisztítod és frissíted fel az arcbőröd egy hosszú nap végén? Kifejlesztettem neked egy folyékony, könnyen kezelhető alternatívát a Manna arctisztító szappanok mellé, hogy megkönnyítsem az életed! :)


Ismerkedj meg ezzel a fantasztikus, új Mannával, próbáld ki te is az Arctisztító habot uborkakivonattal! Laboratóriumi vizsgálatok bizonyítják, hogy tökéletesen tisztítja és gyengéden hidratálja arcbőröd, könnyű habjával élmény lesz az arctisztítás!

Az Arctisztító hab uborkakivonattal

BIZONYÍTOTTAN

  • megnyugtatja, hidratálja arcbőröd*

  • tökéletesen tisztít*

  • felfrissíti, ragyogóvá teszi arcbőröd*

  • minden bőrtípusra kiváló*

  • sminklemosásra is bevetheted*


*független, nemzetközileg elismert vizsgáló laboratórium által szubjektív felhasználói visszajelzései alapján, a kutatásban 25 nő (18 év felettiek) vettek részt

Milyen natúr kincsek kerültek a Manna Arctisztító habba?

Az arclemosó hab alapja a kókuszolajból készült növényi tenzid (kokamidopropil-betain), mely fura neve ellenére egy natúr, természetes alkotóelem, és a Manna samponokban már találkozhattál vele. Tettünk bele ananászport, illetve uborkakivonatot. Mesés illatáról két csodálatos illóolaj, a mandarin és a muskotályzsálya gondoskodik.

Az Arctisztító hab tartósságáért két növényi eredetű anyag felel (kálium-szorbát, szorbinsav), melyek a természetben a madárberkenye gyümölcsében fordulnak elő. Annyira biztonságosak, hogy például élelmiszerek tartósításához is használják, GRAS-minősítésűek, ami azt jelenti, hogy ezek általánosan biztonságosnak tekintett anyagok (a Generally Recognized As Safe kifejezés rövidítése).

Fogadd meg a tanácsom: lefekvés előtt mindig moss arcot! Ehhez válaszd a hidratáló Manna Arctisztító habot uborkakivonattal!

ÖSSZETEVŐK: Víz Kokamidopropil-betain Ananas Sativus Fruit Powder Uborkakivonat Mandarin illóolaj Muskotályzsálya illóolaj Kálium-szorbát Szorbinsav Limonén* Linalool*

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Olcsóbbat.hu